אודות  צמיג פלוס  /     שאלות ותשובות       איתור מידות       מאמרים     /   מדיניות משלוחים    /    שירות לקוחות    


חנות הצמיגים הגדולה בישראל מהיבואן לצרכן  
שאל את אחד הנציגים שלנו על המבצע לסט צמיגים 
   לווצאפ ישיר 0543112348
      

צמיגים קונים באינטרנט קל ופשוט !
המחיר כולל מע"מ הרכבה ואיזון 

 צמיגים קונים באנטרנט 
  צלצלו עכשיו !!!
  077-6707490  
מעל 100 מרכזי התקנה בכל הארץ    


כל כמה זמן צריכים להחליף צמיגים למשאית הובלה?

בכל כלי רכב הצמיגים הם מרכיב מרכזי במיוחד. הם בחלק היחיד ברכב שיש לו מגע עם הכביש (או כל דרך אחרת שבה אנחנו נוסעים), יש להם השפעה משמעותית על צריכת הדלק, כשהם איכותיים הנסיעה נוחה ונעימה יותר והכי חשוב, כדי להבטיח מקסימום בטיחות חובה לוודא שכל הצמיגים תקינים לחלוטין.

במיוחד חשוב לבדוק את הצמיגים של משאיות. משאיות, כולל משאיות הובלה, עוברות קילומטרים רבים יחסית ונושאות עליהן משקל רב - ולכן הצמיגים, גם אם הם מותאמים כמובן לכלי רכב כבדים, נשחקים בקצב מהיר יחסית. כדי לא לנסוע עם צמיג שלא מספק את אחיזת הכביש הרצויה, חשוב להקפיד על החלפה בזמן של כל צמיג.

כמה קילומטרים אפשר לנסוע עם צמיג?

מובילים מומלצים ומקצועיים מוודאים מן הסתם שהרכב שאיתו הם מבצעים את ההובלות השונות תקין לגמרי. כדאי לזכור שצמיגים שחוקים מדי עלולים לגרום לאובדן שליטה על הרכב, כשבמקרה של משאית הובלות זהו מצב מסוכן במיוחד - התוצאה של תאונה כזו היא גם נזק למשאית, גם נזק חמור לכל התכולה שמובלת בה וכמובן סיכון חיי אדם.

באופן כללי צמיג איכותי בנוי כך שאפשר יהיה לנסוע איתו כ-60,000 ק"מ. חשוב לבדוק מהי ההמלצה לגבי כל צמיג במשאית, בהתאם למאפיינים הספציפיים שלו.

למה גיל הצמיגים הוא פקטור חשוב?

כשמחפשים מובילים כדאי לבחון לא רק את הניסיון שלהם בתחום, את רמת האמינות ואת המחיר שהם מציעים, אלא גם את ההתנהלות שלהם לגבי תחזוקת המשאית שמשמשת אותם בעבודה. כדאי לדעת שצמיגים נשחקים גם כשהם לא מתחככים בכביש, או בכל דרך אחרת, ולמעשה כל צמיג מתחיל להתיישן מרגע שהוא יורד מפס הייצור, עוד לפני שהוא מותקן ברכב כזה או אחר.

בהתאם מומלץ לבדוק את גיל הצמיג גם כשקונים צמיגים חדשים, וגם באופן שוטף כדי שלא תצאו לדרך עם צמיגים "קשישים". גיל הצמיג מוטבע על גבי הצמיג בצורה של קוד מספרי - לקוד יש 4 ספרות, כשמתוכן השתיים האחרונות הן שנת הייצור והשתיים הראשונות הן השבוע באותה שנה שבה יוצר הצמיג. לדוגמה, אם על צמיג מופיע המספר 1517 הכוונה היא שהוא יוצר בשנת 2017, בשבוע ה-15 (כלומר באפריל).

באיזו תדירות כדאי לבחון את מצב הצמיגים?

גם צמיג חדש יחסית שעבר מעט קילומטרים עלול להיות לא תקין. במיוחד עלולים להיגרם נזקים לצמיגים שמוטל עליהם עומס רב כמו צמיגים של משאיות הובלות. בהתאם לכל מוביל מומלץ לא לחכות עד לטיפול השוטף הבא אלא להסתכל בעצמו על כל הצמיגים לפחות פעם בשבוע. כשמסתכלים על הצמיג צריך לחפש עיוותים, סדקים, סימני שחיקה, התחלות של קרעים וכל דבר חריג שמצביע על כך שהצמיג עלול להיות מסוכן.

עוד המלצה היא להעדיף צמיגים של מותגים מוכרים כמו צמיגי מישלין, צמיגי דנלופ או הנקוק, שיחזיקו מעמד גם כשהמשאית מבצעת הובלות רבות.
טואול - בניית אתרים באינטרנט