אודות  צמיג פלוס  /     שאלות ותשובות       איתור מידות       מאמרים     /   מדיניות משלוחים    /    שירות לקוחות    


חנות הצמיגים הגדולה בישראל מהיבואן לצרכן  
שאל את אחד הנציגים שלנו על המבצע לסט צמיגים 
   לווצאפ ישיר 0543112348
      

צמיגים קונים באינטרנט קל ופשוט !
המחיר כולל מע"מ הרכבה ואיזון 

 צמיגים קונים באנטרנט 
  צלצלו עכשיו !!!
  077-6707490  
מעל 100 מרכזי התקנה בכל הארץ    


אומנות תחזוקת רכב שטח

הצמיגים – אמנם, שטחם היחסי בכל הרכב הוא קטן – אך כל בר דעת מבין את חשיבותם. ציידו את רכבכם בצמיגים איכותיים. זו לא מותרות עבור הרכב שלכם – זו חובה. צמיגים איכותיים פירושם בטיחות. צריך לזכור ששטח הפנים שבא באינטראקציה עם השטח הוא קטן. כמה קטן? בגודל כף יד לערך. המשקל הרב של הרכב מסתמך על מספר סנטימטרים מועט. צמיג שיוצר בטכנולוגיות מתקדמות מתוכנן היטב כך שתהיה לו אחיזת כביש מיטבית, והוא ימנע החלקות מסוכנות. כמו כן, יש לזכור שהצמיגים גם חלק בלתי נפרד ממערכת הבלמים. צמיג לא איכותי או שחוק יגרום למרחק בלימה גדול יותר. המלצתנו – השקיעו בצמיגים חדשים ואיכותיים מחברה אמינה, ובצעו ביקורת תקופתית של הצמיגים שלכם.

לצמצם אינטראקציה עם חום - במיוחד אם אתם מחזיקים ברכב שטח לא חדש ולא ממוזג, כדאי להפחית את הגיחות החמות למדבר בימות הקיץ. החוויה החמה מזיקה למנוע, כמו גם צליחה של דיונות החול המאתגרות. בקיצור – לחסוך באתגרים. במיוחד בשעות שיא החום. 

מערכת הקירור – אם כבר בחום עסקינן. יש לזכור שמעלות גבוהות מסכנות את המנוע, מקצרות את חייו ועלולות לגרום לנזקים בלתי הפיכים. על כן, וודאו שנוזל הקירור מלא דיו בתכיפות גבוהה, ובמיוחד לפני הקיץ. מעבר לעובדה מוכרת זו, יש לבדוק כי מערכת הקירור לא סובלת מבלאי נסתר שלא שמתם לב שהצטבר. אם אינכם מתמצאים, מומלץ לקחת את הרכב לבדיקה היקפית במוסך אמין מיד בתחילת הקיץ. במידה ואתם מחזיקים ברכב ותיק יחסית, חשבו להתקין מד-חום דיגיטלי חיצוני, שיוודא שתקבלו התראה בעת חימום יתר של המנוע, מכיוון שתרמוסטטים ישנים אינם אמינים תמיד.

ליסינג תפעולי – לא לכולנו יש את הזמן הפנוי הדרוש כדי לשמור על רכב השטח שלנו בשיא כוחו. עבור בעיה זו פותחו חברות של ליסינג תפעולי כמו: אופרייט . במיוחד לאנשים עסוקים, תוכלו להשיג רכב במסלול ליסינג תפעולי. בשיטה זו, אתם למעשה שוכרים עובדים שיטפלו ברכב שלכם מאל"ף ועד ת"ו – הם ידאגו לקחת את הרכב לבדיקות תקופתיות ולטיפולים במקרה הצורך – הם אפילו ייקחו את הרכב לטסט השנתי. אם הזמן שלכם יקר ואתם לא רוצים להתפשר על תרבות הפנאי שלכם, זהו הפתרון האידיאלי עבורכם. 

השקעה כספית לאורך חיי הרכב לשמירה על איתנו היא השקעה משתלמת לטווח ארוך. מצאו את האפיק הנוח לכם ביותר לפיתוח שגרת תחזוקה נכונה, כדי להרוויח מרכבכם עוד שנים רבות של הנאה ופנאי.
טואול - בניית אתרים באינטרנט