אודות  צמיג פלוס  /     שאלות ותשובות       איתור מידות       מאמרים     /   מדיניות משלוחים    /    שירות לקוחות    


חנות הצמיגים הגדולה בישראל מהיבואן לצרכן  
שאל את אחד הנציגים שלנו על המבצע לסט צמיגים 
   לווצאפ ישיר 0543112348
      

צמיגים קונים באינטרנט קל ופשוט !
המחיר כולל מע"מ הרכבה ואיזון 

 צמיגים קונים באנטרנט 
  צלצלו עכשיו !!!
  077-6707490  
מעל 100 מרכזי התקנה בכל הארץ    


איך נדע שלא עובדים עלינו בהחלפת צמיגים

בכל שלוש או ארבע שנים מומלץ להיפרד לשלום מהצמיגים הישנים ולהחליף אותם בחדשים. כך אפשר לנסוע בטוח יותר, חלק יותר וגם חסכוני יותר. צמיגים חדשים זה ממש לא פינוק סתם, אבל אי אפשר לרכוש אותם כלאחר יד. לא משנה אם אתם מתכוונים להגיע לפנצ'ריה בתל אביב או שאולי נוח לכם יותר לסור אל פנצ'ריה בפתח תקווה, כך תדעו שלא עובדים עליכם בהחלפת הצמיגים.

עד כמה הצמיג באמת חדש

צמיג זה לא גבינת קוטג' או נקניק, אך יש לשים לב לתאריך הייצור. אמנם אין זה מוצר בעל תאריך תפוגה קצר אולם בכל זאת, לא מומלץ לרכוש צמיג שישב לו הרבה מאוד שנים על המדף או במחסן. יהיה זה רעיון טוב מאוד לדעת, עוד לפני שאתם נכנסים לפנצ'ריה שבראשון לציון או אולי פנצ'ריה בחולון איך בכלל יודעים בן כמה הצמיג.

אל תסמכו על בעל המקום או על אחד העובדים שמבטיח שהצמיג חדש. בכל צמיג מוטבע מספר בן ארבע ספרות שמייצג את תאריך הייצור. הרעיון עובד כך: אם רשום 1017, זאת אומרת שהצמיג יוצר בשבוע העשירי של שנת 2017. אם רשום 2316, זאת אומרת שהצמיג יוצר בשבוע העשרים ושלוש בשנת 2016.


תקינה אירופאית – זה חשוב לכם

הגעתם לצורך החלפת צמיגים והציעו לכם צמיג מעולה, באחריות? אין ספק כי תרצו לרכוש צמיגים בעלי אחריות יצרן, אבל לא רק האחריות חשובה. בישראל, הצמיגים התקניים הם אלה שעומדים בתקן האירופי. ובשנים האחרונות, צמיגים תקניים מסוג זה מסומנים במדבקות ועליהן סימונים ברורים. הסימונים נועדו להכניס בהירות ואחידות, כך שהצרכן יוכל להשוות בקלות מבלי להסתבך. אז אם הציעו לכם צמיג שלא עומד בתקינה, אנו מציעים לכם לומר יפה שלום ותודה.

הצמיג החסכוני יותר

על פי התקינה האירופאית התקפה גם בישראל, חובה להציג לצרכן מהם ביצועים של הצמיג. קודם לכל, מוצגת צריכת הדלק באופן המזכיר במשהו את היעילות במכשירי החשמל כדוגמת מזגני אוויר. סיווגו של הצמיג בתור איכות A מגלה כי צריכת הדלק תהיה הטובה ביותר. הסיווג הולך ויורד כך שהסיוג הנמוך ביותר יהיה G (צריכת דלק הכי פחות טובה). אז אם מספרים לכם סיפורים, שאין הבדל בין הצמיגים, זו בהחלט עבודה בעיניים.


הצמיג הבטיחותי יותר


אמרו לכם שגם צמיג מאיכות לא ידועה בטוח לשימוש? דעו כי צמיג תקני כולל סימון אודות כושר אחיזת הכביש או מרחק הבלימה. הסימון הינו בין הספרות
A ל-G (A = הטוב ביותר). כאשר אתם רוצים לרכוש צמיג בטיחותי באמת, הסתכלו על מדד ה-WET GRIP. שימו לב למשמעות ההבדל – צמיג ברמה B במהירות של 80 קמ"ש יעבור בבלימת חירום מרחק נוסף של 3 ק"מ לעומת צמיג ברמה A. צמיג ברמה F באותם תנאים יעבור מרחק נוסף של 18 ק"מ בכביש רטוב! קחו זאת לתשומת לבכם.

טואול - בניית אתרים באינטרנט