אודות  צמיג פלוס  /     שאלות ותשובות       איתור מידות       מאמרים     /   מדיניות משלוחים    /    שירות לקוחות    


חנות הצמיגים הגדולה בישראל מהיבואן לצרכן  
שאל את אחד הנציגים שלנו על המבצע לסט צמיגים 
   לווצאפ ישיר 0543112348
      

צמיגים קונים באינטרנט קל ופשוט !
המחיר כולל מע"מ הרכבה ואיזון 

 צמיגים קונים באנטרנט 
  צלצלו עכשיו !!!
  077-6707490  
מעל 100 מרכזי התקנה בכל הארץ    


איך בוחרים צמיגים לרכב

ממש כפי שכפות הרגליים שלנו מאפשרות לנו ללכת או לרוץ, כך בדיוק משמש הצמיג בכלי הרכב שלנו. הצמיגים מאפשרים לנו להאיץ, להאט או לעצור. בזכותם הנסיעה יכולה להיות חלקה יותר וכמובן גם בטיחותית יותר. מכיוון שאסור להסתכן ולנסוע על צמיגים פגומים, מגיע הרגע שבו צריך לבחור צמיג חדש. תמיד הקפידו לבחור צמיגים לרכב שנראים שלמים, לא יבשים ולא סדוקים, אבל זה בהחלט לא הכל.

תמיד תסתכלו על האותיות הקטנות

במבט ראשון, כל הצמיגים החדשים עשויים להיראות בדיוק אותו הדבר. זה נכון, כמובן, לפני שמתקרבים אליהם ומסתכלים בעיון. יהיה זה מאוד לא נבון לבחור רק על פי המחיר או פשוט לקחת את הצמיג הראשון שנופל לכם לידיים. בחירת צמיג לרכב בצורה נכונה תתבצע רק לאחר הסתכלות מקרוב. ראו מה בדיוק רשום על הצמיג וגם חשוב להבין מה בדיוק המשמעות.


צמיג שחור שהוא ירוק


כשתסתכלו על צמיגי הרכב מקרוב תראו כי ישנו תבליט שבו רשום היצרן. די קל יהיה גם לראות את הדגם, אבל צריך להבין יותר מכך. דגם הצמיג עשוי להכיל שילובים שונים של מילים כדוגמת אקו, ספורט, גרין ועוד. אקו, זהו קיצור של אקולוגי או אקונומי. על פי היצרן, זהו בעצם דגם שנועד לאפשר נסיעה חסכונית יותר, כלומר הפחתה בצריכת הדלק. ננצל את ההזדמנות להזכיר כי אם לא תקפידו על לחץ אוויר תקין, גם הצמיג הטוב ביותר לא יהיה באמת חסכוני או בטוח. צמיג ספורט יתאים לרכבי מהירים וגם צמיגים ירוקים (גרין) יציעו ביצועים גבוהים וצריכת דלק נמוכה.  

ארץ הייצור ותאריך ייצור


בצורה פחות בולטת יופיע על גבי הצמיג המקור שלו, כלומר ארץ הייצור. ככלל, צמיגים שיגיעו ממדינות באירופה יהיו איכותיים יותר לעומת צמיגים המיוצרים במזרח. אם אתם רואים צמיג מסין או מהודו או אולי מפורטוגל או צרפת, תעשו לעצמכם את החשבון, מה באמת תרצו שיחצוץ בינכם לבין הכביש. ככלל, צמיג שלא עומד בתקינה אירופאית עלול להיות מסוכן לשימוש. לגבי תאריך הייצור, התאריך מוטבע בארבע ספרות. שתי הספרות הראשונות מגלות את השבוע שבו ייוצר הצמיג ואילו שתי הספרות האחרות מגלות את שנת הייצור עצמה.


גודל צמיג במספרים


אין ספק כי יש הבדל בין צמיגים לרכב שטח לבין צמיגים לרכב כביש, אבל בכל מקרה – אתם חייבם לבחור את הגודל הנכון של הצמיג. הדבר הכי פשוט יהיה קודם כל להעיף מבט ברישיון הרכב שלכם. ברישיון עצמו תראו כמה מספרים שבעצם אומרים לכם מהו הגודל של הצמיג לרכב שלכם. ומה באמת אומרים המספרים הללו: המספר השמאלי ביותר מספר לכם מהו הרוחב של הצמיג. המספר הסמוך הינו הדופן שלו ואילו השלישי מורה את הקוטר (הפנימי). בנוסף, יש גם מספר ולידו אות לועזית. המספר הזה מתאר את העומס שאליו מותאם הצמיג.

טואול - בניית אתרים באינטרנט