אודות  צמיג פלוס  /     שאלות ותשובות       איתור מידות       מאמרים     /   מדיניות משלוחים    /    שירות לקוחות    


חנות הצמיגים הגדולה בישראל מהיבואן לצרכן  
שאל את אחד הנציגים שלנו על המבצע לסט צמיגים 
   לווצאפ ישיר 0543112348
      

צמיגים קונים באינטרנט קל ופשוט !
המחיר כולל מע"מ הרכבה ואיזון 

 צמיגים קונים באנטרנט 
  צלצלו עכשיו !!!
  077-6707490  
מעל 100 מרכזי התקנה בכל הארץ    


5 טיפים שנועדו להאריך את חיי הצמיג

לא משנה איזה רכב עומד בחניה שלכם, תקינות הצמיגים חשובה בשבילכם בכל יום ובכל עונה. צמיגים תקינים חשובים לשמירה על בטיחותכם, הם מסייעים לבלימה מהירה וגם חוסכים לכם בהוצאות הדלק. כדי שתוכלו לנסוע בבטחה ולאורך זמן על צמיגים תקינים, קבלו 5 טיפים שנועדו להאריך את חיי הצמיג.


שימו לב ללחץ האוויר


חשוב מאוד להקפיד על כך כי הצמיג יהיה תמיד מנופח היטב. בכל תחנת דלק תמצאו לשימושכם ובחינם מתקן למילוי אוויר בצמיג בהתאם ללחץ הרצוי. הלחץ, שנמדד ב-
PSI צריך להיבחר בהתאם לסוג הצמיג ועל פי סוג הרכב. ניתן למצוא את לחץ האוויר הרצוי בספר הרכב, אך הוא רשום גם על גבי הרכב עצמו, על גבי לוחית קטנה. מה בעצם קורה כאשר אין מספיק אוויר בצמיג: הדבר גורם לשחיקה יותר מהירה של הצמיגים. זאת ועוד, במידה ובחלק מהצמיגים יש די אוויר ובאחרים לא, זה עלול לגרום למשיכה של ההיגוי לצד שבו חסר אוויר. זה כמובן לא בטיחותי ומזיק לצמיגים.


לא כל המוסיף גורע


כדאי לדאוג לבדוק את לחץ האוויר בצמיגים באופן קבוע, אבל אם לא צריך, לא כדאי להוסיף לחץ. לא משנה אילו ג'נטים לרכב יש לכם, זכרו – בענייני לחץ אוויר בצמיג, לא כל המוסיף גורע. אם תמלאו יותר מדי אוויר, אתם מקצרים את חיי הצמיג. מדוע זה קורה – מכיוון שבזמן נסיעה הצמיג מתחמם ולכן גם מתפשט. זה מביא לכך כי נוצר לחץ על דפנות הצמיג ולכן, דאגו ללחץ אוויר, אבל לא יותר מדי.


אל תעלו על מדרכות


מצוקת החניה ולפעמים סתם חוסר תשומת לב מניעים אנשים רבים לעלות עם הרכב על גבי מדרכות. עם הזמן, התנהגות שכזאת פוגעת בצמיג וחבל. בנוסף לכך, התנהגות מסוג זה גם פוגעת בכלל במערכת ההיגוי וגם מוציאה את הגלגלים מאיזון. לכן, הקפידו להימנע ממנהג זה. מדרכות הן להולכי הרגל בלבד. כמו כן, כדאי להמעיט ככל שניתן בנסיעה על דרכים שאינן סלולות (כאשר מדובר ברכב שאיננו מוגדר כרכב שטח).


ראיתם במפרים – האטו


בכבישים עירוניים נהוג להתקין במפרים לרוב. לא לחינם ממליצים להאט את מהירות הנהיגה כאשר מתקרבים אליהם. הם לא נמצאים לקישוט – הם נועדו לאלץ את הנהג לנסוע לאט יותר. מי שמגיע במהירות ומטפס על הבמפרים מזיק לרכב ומזיק לצמיגים. רוצים לשמור על אורך חיי הצמיג? סעו יותר לאט ובהתאם לתנאי הדרך.


בכל כמה זמן לבדוק לחץ אוויר


בכל שלושה או ארבעה שבועות בדקו את לחץ האוויר בצמיגים אם צריך – נפחו. זה לא מצריך מאמץ וגם לא משאבה ידנית, אז למה להתעצל? זה יותר בטוח וגם חוסך לכם החלפת צמיג לעיתים קרובות. אגב, המומחים ממליצים דווקא בחורף לבדוק את לחץ האוויר לעיתים יותר מזומנות.

טואול - בניית אתרים באינטרנט