אודות  צמיג פלוס  /     שאלות ותשובות       איתור מידות       מאמרים     /   מדיניות משלוחים    /    שירות לקוחות    


חנות הצמיגים הגדולה בישראל מהיבואן לצרכן  
שאל את אחד הנציגים שלנו על המבצע לסט צמיגים 
   לווצאפ ישיר 0543112348
      

צמיגים קונים באינטרנט קל ופשוט !
המחיר כולל מע"מ הרכבה ואיזון 

 צמיגים קונים באנטרנט 
  צלצלו עכשיו !!!
  077-6707490  
מעל 100 מרכזי התקנה בכל הארץ    


5 חברות הצמיגים המובילות בישראל

צמיג טוב מבטיח לכם איכות נהיגה משופרת, בטיחות משופרת ונסיעה טובה. בכל מספר שנים חשוב להחליף את הצמיגים הישנים, אבל באילו כדאי לבחור? גם לכם כדאי להכיר את 5 חברות הצמיגים המובילות בישראל.


צמיגי מישלין


החברה שמייצרת את צמיגי מישלין הינה מישלין הצרפתית. חברה זו הוקמה לפני קרוב ל-130 שנה וזוהי אחת החברות המובילות בעולם מבחינת סך מכירות הצמיגים במספרים וגם בתקבולים כספיים. מחוץ לישראל, משווקת החברה מגוון רחב למדי של צמיגים, בין היתר למדינות צפון אמריקה. מלבד צמיגים משווקת החברה גם חלקי חילוף לכלי רכב ולציוד כבד. לחברה עשרות מתקני ייצור, במדינות רבות. כושר הייצור של מישלין מאפשר לה לייצר מעל ל-160 מיליוני צמיגים בכל שנה.


צמיגי גודייר


אחת מחברות הצמרת הנוספות הינה גודייר. צמיגי גודייר מקורם בארצות הברית, אם כי כיום הם מיוצרים לא רק באמריקה אלא גם במפעלים מסביב לעולם. החברה נוסדה לפני כ-120 שנה בארצות הברית והיא נסחרת בבורסה האמריקאית. מעניין לציין כי בראשית דרכה ייצרה צמיגים לכרכרות אך היא צלחה היטב את המהפך בתעשיית הרכב. מייסד החברה נודע בהמצאתו המתקדמת של גומי מיוחד, עמיד במיוחד. גודייר נחשבה כבר מתחילת הדרך לחברה פורצת דרך, בזכות צמיגיה העמידים, קלות החלפתם ומיעוט הצורך בתחזוקתם. החברה גאה להיות המועדפת בקרב נהגי המירוצים המובילים בפורמולה 1.


צמיגי ברידג'סטון


מהיכן מגיעים אלינו צמיגי ברידג'סטון? למרות השם בעל הניחוח הלועזי, מדובר בחברה שנוסדה ביפן לפני כמה עשרות שנים. במשך זמן מה עסקה החברה גם בייצור כלי רכב כדוגמת אופנועים, אולם עד מהרה בחרה להתמקד בייצור צמיגים שהפכו לשם דבר. החברה תמיד הייתה ידועה בחדשנות וגם בהעזה. היא הקדימה לכבוש שטחי פעילות בחו"ל ואף הקימה לצורך כך מפעלי יצור מסביב לעולם, תחילה במזרח הרחוק ולאחר מכן גם בארצות נוספות. כיום, לחברה עשרות מפעלי ייצור ברחבי העולם.


צמיגי קלבר


המותג צמיגי קלבר ידוע באיכותו הגבוהה, אך לא כולם יודעים כי למעשה מדובר במותג של אחת מהחברות הגדולות שהזכרנו לעיל. מדובר במותג השייך לצמיגי מישלן אך בעל מאפיינים משל עצמו. קשה לומר במספרים כמה צמיגים כאלה נמכרים מדי שנה אך מדובר במספרים בהחלט יפים.


צמיגי דנלופ


עוד שם של איכות בענף הצמיגים הינו צמיגי דנלופ. אף כי המותג הינו עצמאי, הרי שכיום מדובר בחברה המקיימת שיתוף פעולה הדוק עם גודייר, בחלק ממדינות העולם. החברה נוסדה באנגליה, כיום המטה שלה שוכן בארה"ב אולם הפעילות הענפה שלה כוללת מדינות רבות בעולם. צמיגיה של דנלופ משמשים מזה שנים באליפויות מרוצי המכוניות באנגליה וכן במספר מדינות נוספות. המותג משווק גם צמיגים לאופנועים מהידועים בעולם. פעילות ייצור של החברה מתקיימת בארצות הברית, הודו, סין, מערב אירופה ועוד.  

טואול - בניית אתרים באינטרנט