אודות  צמיג פלוס  /     שאלות ותשובות       איתור מידות       מאמרים     /   מדיניות משלוחים    /    שירות לקוחות    


חנות הצמיגים הגדולה בישראל מהיבואן לצרכן  
שאל את אחד הנציגים שלנו על המבצע לסט צמיגים 
   לווצאפ ישיר 0543112348
      

צמיגים קונים באינטרנט קל ופשוט !
המחיר כולל מע"מ הרכבה ואיזון 

 צמיגים קונים באנטרנט 
  צלצלו עכשיו !!!
  077-6707490  
מעל 100 מרכזי התקנה בכל הארץ    


צמיגים מומלצים במכונית המיועדות לבעלי מוגבלויות

צמיגים לרכב מהווים למעשה את הקשר הישיר בין הרכב לכביש וכפועל יוצא מכך לגלגלי הרכב ישנה השפעה מכרעת על התנהגות הרכב במצבים כגון: בלימה, אחיזה בזינוק, אחיזה בסיבוב ועוד. כמו כן, גלגלי הרכב משפיעים באופן ישיר על נוחות הנסיעה ברכב ומכאן החשיבות בבחירת צמיגים לכל סוגי הרכבים, לרבות, כלי רכב לבעלי מוגבלויות. 


ממה מורכב הצמיג? 

צמיגי הרכב המודרניים מורכבים משלושה חלקים שונים, האחד, סוליה שהיא למעשה שכבת הגומי של היקף הצמיג, החלק השני הינו דופן הצמיג שהוא למעשה שכבות הגומי המעניקות לצמיג את מבנהו, והחלק השלישי מכונה עקב והוא למעשה החלק בצמיג הנמצא במגע ישיר עם חישוקי הגלגל. 
צמיגי הרכב המודרניים מיוצרים על ידי מספר חברות צמיגים מובילות ברחבי העולם, כאשר סימון הצמיגים מיושם באמצעות מספרים ואותיות המציינות בין היתר את רוחב הצמיג, שנת ייצור הצמיג, קוטר החישוק, משקל הנשיאה המקסימאלי של הצמיג ועוד. 

בדיקת צמיגים

התאמת צמיגים לכלי רכב לבעלי מוגבלויות 

אבזור והתאמת רכבים לנכים הינה פעולה מקצועית המיועדת לצרכי התאמת הרכב לצרכיו של הנוסע/נהג הסובל ממגבלה פיזית כזו או אחרת. פעולה זו ניתנת ליישום בכל סוגי הרכבים הפרטיים הקלים ו/או הרכבים המסחריים הקלים. בין יתר פתרונות האבזור המוצעים לכם כיום במסגרת הליכי אבזור והתאמת רכבים לבעלי מוגבלויות תוכלו למצוא פתרונות מתקדמים בכל הנוגע להצבת מערכות עזר לנהיגה, לרבות, מערכות נהיגה אלקטרוניות או מערכות נהיגה מכאניות, מנגנון דוושת רגל שמאל, חגורות עגינה לכיסא, התקנת מעלון צידי או מעלון אחורי, פתרונות בכל הנוגע לאופן הכניסה והיציאה מכלי הרכב, פתרונות אחסון לכיסאות גלגלים ועוד. 

פעולת האבזור כוללת בתוכה גם התייחסות נקודתית לסוג הצמיג המותאם לכלי הרכב וזאת בהתאם לסוג ודגם הרכב, לצרכי נוחות הנסיעה בו ולמשקל הכולל של כלי הרכב. רכישת צמיגים לכלי רכב לבעלי מוגבלויות מומלץ לבצע במסגרת החלפה של כל צמיגי הרכב, לרבות, הצמיג הרזרבי, בין אם הוא נמצא בשימוש ובין אם לאו. 
התאמת צמיגים


על מנת להבטיח לעצמכם רכישה של צמיגים מומלצים לרכבים לבעלי מוגבלויות, אנו ממליצים לכם בראש ובראשונה לבדוק את הוראות היצרן בנוגע לסוגי הצמיגים המותאמים ביותר לכלי הרכב. במקביל, אנו ממליצים לכם להיוועץ עם אנשי מקצוע המתמחים במתן פתרונות אבזור לכלי רכב לבעלי מוגבלויות. כיום, בכל נקודת מכירה העוסקת ומתמחה בשיווק ומכירת צמיגים לכלי רכב, תוכלו למצוא היצע איכותי של צמיגים מחברות ייצור שונות המותאמים לרכבי בעלי מוגבלויות. ברוב המקרים, החלפה של כל צמיגי הרכב בעת ובעונה אחת תקנה לכם מחיר אטרקטיבי לרכישת הצמיגים והתקנתם. לאחר ההתקנה חשוב ומומלץ לבצע פעולת איזון גלגלים הניתנת אף היא ליישום בנקודת המכירה בה רכשתם והתקנתם את הצמיגים החדשים בכלי הרכב. תדירות ההחלפה נקבעת בהתאם לגיל הצמיג הקיים ובהתאם למספר הקילומטרים אותם הוא עבר.

טואול - בניית אתרים באינטרנט