אודות  צמיג פלוס  /     שאלות ותשובות       איתור מידות       מאמרים     /   מדיניות משלוחים    /    שירות לקוחות    


חנות הצמיגים הגדולה בישראל מהיבואן לצרכן  
שאל את אחד הנציגים שלנו על המבצע לסט צמיגים 
   לווצאפ ישיר 0543112348
      

צמיגים קונים באינטרנט קל ופשוט !
המחיר כולל מע"מ הרכבה ואיזון 

 צמיגים קונים באנטרנט 
  צלצלו עכשיו !!!
  077-6707490  
מעל 100 מרכזי התקנה בכל הארץ    


התאמת צמיגים לרכבי תהלוכות ורכבים מסחריים

הנסיעה באופן משמעותי ובטיחותי.  


אך לפני הכל חשוב לזכור מה המידות של הצמיגים שדרושות לכל כלי רכב, יש מידה ספציפית שנקבעה עוד אצל היצרן של הרכב ואסור לחרוג ממנה, גם אם הצמיג שיהיה מוצע לכם יראה אטרקטיבי ויפה אך לא בוודאות מתאים לרכב, יהיה מדובר בסכנת נפשות להרכיב צמיג שאינכם בטוחים כלל אם הוא מתאים לסוג הרכב. כדי לדעת במדויק את סוג הצמיג, יש להתייעץ עם היצרן או המוסכים המורשים ולבדוק באופן הכי ברור על גבי הרישיון רכב, שם בדרך כלל תצוין המידה.


סוגי צמיגים שקיימים בשוק 

                                                                     
יש מגוון של צמיגים שמתאימים לכל סוגי הרכב. יש צמיגים שמיועדים רק לכביש, יש כאלה שמתאימים גם לשטח, צמיגי 50 50 , צמיגים שחוסכים בדלק, צמיגים שמסייעים בהפחתת זיהום, צמיגים שהם מפחיתי רעש וצמיגים שמתאימים לרכבי תהלוכות ועוד. לפי העדיפויות שלכם והצרכים שלכם תוכלו להכיר בסוג הצמיג המתאים גם לאופי הנהיגה ומטרת הנהיגה. על ידי בחירה מדויקת תוכלו ליהנות מנסיעה מהנה לאורך זמן וחסכון רב של כסף.

רכבים מסחריים             
    

הצמיגים הם למעשה הבסיס שמחזיק את כל הרכב בצורה יציבה על הכביש, יש להם משמעות חשובה בבטיחות של הרכב וביציבות הנסיעה שלו על הכביש. רכב מסחרי הוא רכב שמשקלו הרבה יותר גדול מרכב ממוצע. רכב זה יאלץ להרכיב צמיגים שמתאימים לו במדויק והם תמיד יהיו כבדים וחזקים יותר מצמיגים של רכב רגיל. רכב מסחרי מיועד להכיל מסע כבד יותר ממקום למקום, בין אם זה אנשים או סחורה כבדה. בהתאם לזאת הצמיגים יהיו מסיבים יותר כדי שיעמדו בכובד ובלחץ הנדרש ויהוו נסיעה בטיחותית על הכביש.

רכב לתהלוכות       
                                            

כל רכב לתהלוכות יידרש להיות רכב חזק ויציב, לכן גם הצמיגים שלו צריכים להיות איכותיים בהתאם. אירוע של הכנסת ספר תורה ידוע כאירוע מאוד חשוב בקרב עדת המאמינים וסוג רכב להכנסת ספר תורה תמיד יהיה מפואר ועשיר. מדובר כאמור ברכב שמתאים לגודל השמחה והאירוע שיש לו אורות ני-און מיוחדים וססגוניים, רכב שמחזיק בתוכו חופה מפוארת שהיא למעשה עומדת על גלגלי הרכב- הצמיגים. הרכב יחזיק מעליו כתרים מרשימים שיבלטו על הגג ולכל זה תתלווה מוזיקה שתנעים את האירוע באמצעות פייטן חרדי. הרכב יאלץ לעמוד בכל האבזרים הללו כשאנשים סובבים אותו מכל צדיו ולכן יהיה חשוב שיהיה מעל הכל בטיחותי, יראה מרשים ויהיה יציב על הכביש ויכיל בבטחה את כל מי שיושב בו ומתהלך סביבו.
טואול - בניית אתרים באינטרנט