אודות  צמיג פלוס  /     שאלות ותשובות       איתור מידות       מאמרים     /   מדיניות משלוחים    /    שירות לקוחות    


חנות הצמיגים הגדולה בישראל מהיבואן לצרכן  
שאל את אחד הנציגים שלנו על המבצע לסט צמיגים 
   לווצאפ ישיר 0543112348
      

צמיגים קונים באינטרנט קל ופשוט !
המחיר כולל מע"מ הרכבה ואיזון 

 צמיגים קונים באנטרנט 
  צלצלו עכשיו !!!
  077-6707490  
מעל 100 מרכזי התקנה בכל הארץ    


פריצה למשאית

מה קורה עם ירדת שניה מהמשאית ושכחת את המפתחות בפנים וטרקת את הדלת ועכשיו אין לך אפשרות להיכנס? אז לנשום עמוק, כיוון שיש פתרון והוא די מהיר ומקצועי- פורץ משאיות. פריצת משאיות היא חלק מפריצת רכבים, אך משאיות נחשבות לרכבים הרבה יותר מתוחכמים לכן חשוב שהמנעולן או פורץ הרכבים שתזעיקו יש לו מומחיות בתחום המשאיות.

על מנת להיות פורץ משאיות צריך ניסיון עשיר בתחום פריצת משאיות וצרך להיות מורשה מטעם המשטרה לפריצת רכבים. חשוב שפורץ משאיות יעשה את עבודתו בצורה מקצועית מבלי לגרום שום נזק למשאית ולהחזיר אותה לתפקוד בצורה מהירה ביותר.

מתי נזדקק לפורץ משאית?


בשל תחכומן של המשאיות שבא לידי ביטוי בכול פרט ברכב, גם שיטות הנעילה הן ייחודיות, כמו כן גם המנעולים שלהן, הצילינדרים וכול האבזור ויש צורך להכיר בהם לעומק, לכן רצוי להזעיק פורץ משאיות במקרים שנתקעתם עם המשאית. כול אדם יכול למצוא את עצמו שוכח את המפתח או נתקע באמצע היום ללא צרור מפתחות וחייב סיוע של פורץ מנעולים.  מדובר ברגע שהוא מלחיץ, כיון שהמשאיות לרוב מכילות סחורה יקרה וחשובה וצריכות להגיע ליעדן בזמן. לכן הפורץ חייב להיות איכותי ומיומן ולהעניק שירות יעיל. להלן מקרים בהם אל תהססו להזעיק פורץ משאיות בפרט שלא מדובר במנעול פשוט כמו ברכבים ואתם מוכרחים מומחיות של פורץ משאיות.

בעת איבוד מפתח – שכחתם את הצרור, טרקתם את הדלת, איבדתם את המפתח ואין לכם מפתח רזרבי, אלו סיבות טובות להתקשר מהר לפורץ מנעולים של משאיות שיאפשר לכם את הגישה לתוך הרכב, ישכפל לכם מפתח ויפתור לכם את הבעיה במהירות ומקצועיות.  

בעת ניסיון פריצה – ישנם מקרים בהם הפורצים לרכב המשאית לא מעוניינים במשאית אלא בתכולה שלה ובכול חפצי הערך שהיא מכילה, לכן במקרה כזה של פריצה יש סכנה שיכולה לחבל בדלת של הרכב ולא ניתן לפתוח אותה, פורץ משאיות הוא הכתובת הנכונה, הוא יגיע במהרה ויטפל בבעיה במקצועיות ויחזיר את המשאית לתפקוד.

למידע נוסף - אבי המנעולן - מנעולן בבאר שבע
טואול - בניית אתרים באינטרנט