אודות  צמיג פלוס  /     שאלות ותשובות       איתור מידות       מאמרים     /   מדיניות משלוחים    /    שירות לקוחות    


חנות הצמיגים הגדולה בישראל מהיבואן לצרכן  
שאל את אחד הנציגים שלנו על המבצע לסט צמיגים 
   לווצאפ ישיר 0543112348
      

צמיגים קונים באינטרנט קל ופשוט !
המחיר כולל מע"מ הרכבה ואיזון 

 צמיגים קונים באנטרנט 
  צלצלו עכשיו !!!
  077-6707490  
מעל 100 מרכזי התקנה בכל הארץ    


התאמת צמיג לסוג המכונית

אם אתם אוהבים להמר או – שומו שמים- לקחת סיכונים, המאמר הזה אינו קריאת רשות עבורכם הוא קריאת חובה. הימור על צמיגים מסכן חיים. זה חד וחלק ופשוט כמו שזה נכתב וכמו שזה נקרא. שחיקת צמיג גורעת מיכולת מערכת הצמיגים לבצע את תפקידה כנדרש. נזקם של צמיגים שחוקים בא לידי ביטוי גם באי-העברה חלקה ומושלמת של כוח המנוע לכביש, מה שפוגם באיכות הנסיעה וגורם לצריכת דלק מוגברת. 

רכבים מסוימים, בעיקר הדגמים החדשים, מגיעים עם צמיגים מיוחדים וייעודיים לסוג הרכב. התקנת צמיג אחר פוגעת ישירות בביצועי הרכב, מאטה את מהירותו, פוגעת בבטיחות הנהיגה ובתחושת הנוחות של הנהג ושל הנוסעים ברכב.

התאמה מרבית ומיטבית של הצמיגים למכונית

בתחנות השירות של מוסכי פולקסווגן תוכלו לקבל ייעוץ ושירות ולהתוודע אל מבחר סוגי צמיגים של היצרניות המובילות בעולם. במוסכים אלה עובדים תחת תקני איכות ובטיחות מחייבים ומחמירים של יצרנית הרכב מהגדולות והמובילות בעולם, וזה חל, בין השאר, גם על איכות בלתי מתפשרת של צמיגים. 

אם יש לכם, הנהגים, ספק בדבר תקינות הצמיגים וכשירותם אל תהססו ואל תתמהמהו אף לרגע- גשו אל אחד ממרכזי השירות ובקשו לבדוק אותם. זהירות יתר לא גרמה עד היום אף א לתאונת דרכים אחת. חשיבות ההתאמה של צמיגי הרכב לסוגו נובעת מהעובדה כי הצמיגים באים במגע שוטף עם הכביש בכל משך הנסיעה ותהליך הבלאי והשחיקה שלהם מתחיל עם הנסיעה הראשונה. 

צמיגים על פי הוראות יצרן

חשוב לברר ולוודא לפני שנוהגים ברכב בפעם הראשונה האם הצמיגים המותקנים בו מותאמים, אכן, למכונית זו. חרף הימצאה של מערכת בלמים חדישה ומשוכללת, מערכת היגוי משובחת ויכולת עצירה מהירה ומרשימה, צמיגים שחוקים יבטלו את כל היתרונות האלה ויחשפו את הנהג ואת הנוסעים ברכב לסכנה. שאלו את היבואן איזה צמיגים יש להתקין ברכב וזאת  בהנחה שבשלב כל שהוא שהרכב יהיה ברשותכם אתם תידרשו להחליף צמיגים.

צמיגים לא איכותיים עלולים לגרום לכם להיווכח בנכונותו של המשפט – מה שזול עולה ביוקר. התפשרות על איכות הצמיגים משיקול כספי היא טעות חמורה. צמיגי הרכב הם פריט שחשיבותו אינה פחותה מחשיבות מנוע הרכב ושלדתו, מערכת החשמל שלו וכל מערכותיו ומכלוליו

מחשבון התאמת צמיגים

באתרי אינטרנט שונים  מוצע לגולשים מחשבון התאמת צמיגים עבור רכבים או אופנועים. על מנת לקבל את התשובה לשאלה מה הוא הצמיג המתאים ביותר, יש להזין נתונים ובהם: סוג הרכב, המודל שלו, שנת ייצורו, השימוש שלו ( שטח, פרטי, מונית) ועוד. אתם עשויים לקבל צמיגים של יצרניות שונות.

אל תוותרו על אחריות!

במקום שבו אתם רוכשים צמיגי איכות דרשו קבלת תעודת אחריות שבה יהיו כל הפרטים החשובים והחיוניים: סוג הצמיג, הדגם שלו, מידותיו, שנת ייצורו, מקום ייצורו, היצרנית שלו.

טואול - בניית אתרים באינטרנט