אודות  צמיג פלוס  /     שאלות ותשובות       איתור מידות       מאמרים     /   מדיניות משלוחים    /    שירות לקוחות    


חנות הצמיגים הגדולה בישראל מהיבואן לצרכן  
שאל את אחד הנציגים שלנו על המבצע לסט צמיגים 
   לווצאפ ישיר 0543112348
      

צמיגים קונים באינטרנט קל ופשוט !
המחיר כולל מע"מ הרכבה ואיזון 

 צמיגים קונים באנטרנט 
  צלצלו עכשיו !!!
  077-6707490  
מעל 100 מרכזי התקנה בכל הארץ    


צמיגים מומלצים למשאיות הובלה

אחד הנושאים החשובים ביותר בעולם הרכסים הוא בחירה נכונה של הצמיגים. ללא קשר לסוג כלי הרכב המדובר – הצמיגים חייבים להתאים באופן מושלם לאופי הנסיעה ולסוג המטרות שלשמן נועד הרכב. נושא זה מקבל חשיבות גבוהה אפילו יותר כאשר מדובר על צמיגים למשאיות הובלה, שכן משאיות אלה הן משאיות שנח
צמיגים שונים להובלה
שבות לכבדות ומסיביות וכמובן שהן נושאות בתאי המטען שלהן משאות כבדים במיוחד. כאשר הצמיגים בעצמם צריכים לשאת את כל הכובד והמשקל הזה – הרי שהם חייבים גם להיות איכותיים מאד וגם להיות מתוחזקים בדרך הטובה ביותר שאפשר.

כל מי שיש בבעלותו חברת הובלה לבטח מכיר את פעולות התחזוקה הנדרשות לכל חלקי המשאיות – החל מהמערכות המכאניות וכלה בתקינות הצמיגים. יתרה מכך – פעולות אלה צריכות להתבצע בתדירות גבוהה הרבה יותר מאשר בכלי רכב רגילים או משאיות בעלות ייעוד שונה. כיום ישנם כמה וכמה סוגים של צמיגים מומלצים למשאיות וחשוב מאד לבחור את אלה שנחשבים לטובים והאיכותיים ביותר. כך אפשר להבטיח נסיעה טובה, חלקה וכמובן בטוחה הן עבור הנהג והנוסעים במשאית ובן למטען שהמשאית נושאת.

סוגים שונים של משאיות דורשים סוגים שונים של צמיגים!

הובלות עם מנוף
תכונות ומאפיינים טכניים רבים יכריעו את ההחלטה איזה סוג של צמיג יהיה מתאים לכל משאית ומשאית. משאיות להובלות מנוף, למשל תהיינה גם כן כבדות באופן יחסי ולכן יידרשו צמיגים העונים במדויק על הקריטריונים וההנחיות שהוגדרו על ידי חברת היצרן של המשאית. גם כאן חשוב להקפיד על התקנת הצמיגים בזוגות – אם לרוחב ואם לאורך וכמובן שהם צריכים להיות מותקנים על ידי איש מקצוע מוסמך שיש לו גישה לכל הציוד הדרוש לשם כך. שירותי הובלות מנוף יכולים להתאים לסוגים שונים של לקוחות ולכן חשוב שהמשאית תהיה מצוידת בכל מה שדרוש לשם כך, לרבות הצמיגים הבטוחים והמתאימים לה ביותר.

שמירה על תקינות הצמיגים היא אחת מפעולות התחזוקה החשובות ביותר שקשורות לתחזוקה השוטפת של כל כלי רכב. חשוב לבדוק מדי כמה ימים מה מצב הצמיגים ולפעול בהתאם – למלא אוויר, לוודא שהצמיג תקין וכמובן לדאוג שיש צמיג נוסף בהישג יד. מומלץ לבחור צמיגים המיוצרים על ידי חברות מוכרות וידועות וכך להיות בטוחים שהצמיג הנבחר הוא איכותי, יעיל ולא יסכן את הנסיעה בשום דרך. כיום אפשר למצוא צמיגים מומלצים לכל סוג של משאית ובזכות ההתאמה לכל משאית אפשר יהיה לעשות בה שימוש טוב ויעיל וגם אפשר יהיה לחסוך לא מעט דלק.


טואול - בניית אתרים באינטרנט