אודות  צמיג פלוס  /     שאלות ותשובות       איתור מידות       מאמרים     /   מדיניות משלוחים    /    שירות לקוחות    


חנות הצמיגים הגדולה בישראל מהיבואן לצרכן  
שאל את אחד הנציגים שלנו על המבצע לסט צמיגים 
   לווצאפ ישיר 0543112348
      

צמיגים קונים באינטרנט קל ופשוט !
המחיר כולל מע"מ הרכבה ואיזון 

 צמיגים קונים באנטרנט 
  צלצלו עכשיו !!!
  077-6707490  
מעל 100 מרכזי התקנה בכל הארץ    


צמיג תקין מציל חיים

תקינות צמיגים היא תנאי הכרחי לנסיעה בטיחותית. צמיגים שחוקים מהווים סיכון שאסור לקחת אותו. צמיגים תקינים תורמים ליציבות הרכב ולמעשה- מתנים אותה.

סימני שחיקה מעידים על ההכרח להחליף צמיגים לאלתר. שמירה על צמיגים מחייבת מילוי אוויר אחת בכמה זמן. חשוב לבדוק את שיעור האוויר בצמיגים באופן מדויק ולא רק על פי מראה עיניים, העשוי להעיד על מחסור בו.

התועלת הרבה הגלומה בצמיג איכותי ובטיחותי מצדיקה תשלום מעט גבוה יותר. חשיבות הצמיג לא ניתנת לערעור. על מנת להפיק ולמצות את מלוא הפוטנציאל הגלום בצמיג חשוב להתאים אותו לסוג הרכב ולמאפייני הדרכים שבהם בעל הרכב מרבה לנסוע. 

חשיבות צמיגים ייעודיים

על מנת לוודא כי ברכבכם מותקנים צמיגים המתאימים למאפייני הדרכים שבהם אתם נוהגים- תרתי משמע- לנסוע, חשוב שתתייעצו עם מומחים לתחום זה. לא ניתן להפריז בחשיבות התקנת צמיגים ייעודיים.

לדוגמה, נהיגה בתנאי חורף קשים מחייבת צמיד המותאם לנהיגה בחורף, בעת ירידת שלג או היווצרות שכבת קרח על הכביש. חשוב לציין כי מרחק העצירה של מכונית שמותקנים בה צמיגי חורף עלול לרדת עד 40% לעומת צמיגים רב עונתיים.  התחשבות בנתון זה היא קריטית למניעת תאונות דרכים, העלולות להסתיים בקיפוח חיים, חלילה. 

הידעתם?

  1. תוחלת החיים של צמיג היא כארבע שנים ממועד ייצורו. השפעה מכרעת אל אורך חייו גורמים מספר הקילומטרים שהרכב גומא, תנאי הדרך, שמירה על לחץ אוויר תקין ועוד. גורמים שונים עלולים להאיץ את קצב השחיקה ולחלופין- עשויים להאט אותו.

  2. יש להחליף צמיג כאשר עומק החריץ בו עולה על שני מילימטר, הואיל וצמיגים שחריציהם עמוקים יותר עלולים מערערים את אחיזת הרכב בכביש ואת יציבותו ובכך מהווים גורם סיכון לנהג ולנוסעים ברכב.

  3. מלבד שצמיג תקין מציל חיים, צמיג תקין גם מציל משלילת רישיון. צמיג שנחשב לא תקין מהווה ליקוי חמור ברכב ובכך עלול לגרום לפסילת רישיון נהיגה. בית המשפט לתעבורה, רואה בצמיג  לא תקין ליקוי חמור העלול לסכן אותך ואת סובבך.  אל תסכנו חיים, בדקו שהצמיגים תקינים ובמידה ונתפסתם עם צמיגים לא כשירים, החליפו צמיגים ופנו לעורך דין תעבורה על מנת שרישיונכם לא יישלל.

  4. אם הצמיגים יבשים וסדוקים יש להחליפם.

  5. אם לחץ האוויר בצמיג יורד חרף מילוי אוויר תכוף בהם, אות וסימן הוא לאי תקינותו.
אף שצמיגים אינם מהווים את אחת ממערכות הליבה של הרכב כגון המנוע והשלדה, חשיבותם לנסיעה בטיחותית עצומה. משוכלל וחדשני ככל שיהיה הרכב, אם צמיגיו אינם תקינים הנסיעה בו עלולה לסכן את חיי הנהג והנוסעים.

בניגוד למערכות, למכלולים, ולחלקים רבים ברכב שסמויים מן העין ואשר לצורך זיהויים ובחינת מצבם יש להרים את מכסה המנוע וגם אז מי שאינו מכונאי מוסמך לא יידע, קרוב לוודאי, היכן הם נמצאים- הצמיגים נמצאים מחוץ לרכב. הם גלויים. די במבט מהיר כדי  לאמוד את מצבם.

חשוב לבחון את מצב הצמיגים לעתים תכופות ובמקרה של ספק בדבר תקינותם, לא להסס ולפנות לבעל מקצוע. על חשיבות מצבם של הצמיגים עשויה להעיד, בין השאר, כי בעלי מכוניות עלולים להיכשל במבחן הרישוי השנתי אם בין שאר הליקויים ברכב נמצאו בו צמיגים שנדרש להחליפם.
logo בניית אתרים