אודות  צמיג פלוס  /     שאלות ותשובות       איתור מידות       מאמרים     /   מדיניות משלוחים    /    שירות לקוחות    


חנות הצמיגים הגדולה בישראל מהיבואן לצרכן  
שאל את אחד הנציגים שלנו על המבצע לסט צמיגים 
   לווצאפ ישיר 0543112348
      

צמיגים קונים באינטרנט קל ופשוט !
המחיר כולל מע"מ הרכבה ואיזון 

 צמיגים קונים באנטרנט 
  צלצלו עכשיו !!!
  077-6707490  
מעל 100 מרכזי התקנה בכל הארץ    


5 טיפים להחלפת צמיגים נכונה ומהירה

נדרשים להחליף צמיג לאחד מגלגלי הרכב? בשורות הבאות ריכזנו עבורכם 5 טיפים להחלפת צמיגים בדרך הנכונה, המהירה והבטוחה ביותר. 
החלפת צמיגים בכלי הרכב הינה פעולה מקצועית אותה מומלץ לבצע אך ורק באמצעות צמיגיות שהן למעשה מוסכים מורשים למטרות תיקון צמיגים או החלפתם. יחד עם זאת, כל אחד ואחת מהנהגים שבינינו עלול למצוא את עצמו עם תקר (פנצ'ר) באחד או יותר מגלגלי הרכב במהלך נסיעה או לקראתה, ולכן חשוב שפעולת החלפת הצמיג באותם מקרים תעשה על הצד הנכון, המהיר והבטוח ביותר.החלפה נכונה של אחד או יותר מצמיגי הרכב – כיצד?


החלפה נכונה של צמיג הרכב, בין אם מדובר בצמיגי רכב סטנדרטיים ובין אם מדובר בכל אותם צמיגי שטח שמותאמים לרכבי שטח השונים, חייבת להיעשות בהתאם לחמשת הפעולות הבאות שהן למעשה ה-5 טיפים שלנו להחלפת צמיגים לרכב באופן עצמאי על ידיכם:

1. הציבו משולש אזהרה במרחק של 5 עד 8 מטרים מכלי הרכב - תמרור האזהרה מיועד לצרכי בטיחות והוא אמור להתריע בפני משתמשי הדרך האחרים אודות הליכי החלפת הצמיג המיושמים על ידיכם. מעבר להצבת משולש האזהרה (הנחשב לפריט בטיחות חיוני בכל כלי רכב), חובה עליכם ללבוש את האפוד הזוהר המצוי ברכבכם ואף להפעיל את נורת האזהרה המהבהבת. 
2. הניחו לצידכם את ערכת הכלים המיועדת לצרכי החלפת הצמיג. ערכה זו כוללת בין היתר: מפתח ברגים לשחרור הברגים המחברים בין החישוק לבין ציר הגלגל ואת ה-מגבה (ג'ק). 
3. לאחר מכן, ועוד בטרם הצבת הג'ק מתחת לכלי הרכב, הקפידו לשחרר את הברגים המחברים בין חישוק הגלגל המיועד להחלפה לבין ציר הגלגל. פעולת השחרור תחייב אתכם להפעלת כוח פיזי ולכן מומלץ לבצע את פעולת שחרור הברגים כאשר אתם עומדים בזווית של 45 מעלות מצידי הגלגל. 
4. לאחר שחרור הברגים, הגביהו את כלי הרכב באמצעות הג'ק. כיום, תוכלו לרכוש מגבה הידראולי ההופך את עבודות ההגבה של כלי הרכב למהירה ונוחה יותר. את הג'ק יש להניח מתחת לשלדת כלי הרכב בסמוך לאזור בו ממוקם הגלגל המיועד להחלפה. הגביהו את רכבכם עד למצב בו תתאפשר לכם פעולת הסרת הצמיג ללא כל מגע עם הקרקע. 
5. הניחו את הצמיג המוחלף לצידיכם והביאו את הצמיג הרזרבי. התקינו אותו במקום הצמיג המוחלף והקפידו לחזק את הברגים עוד לפני שאתם מנמיכים את כלי הרכב. לאחר מכן, הורידו את הרכב מהמגבה, החזירו את הצמיג התקול למקום המיועד לגלגל הרזרבי והקפידו לחזק שוב את הברגים. החזירו את הכלים למקומם, קפלו את משולש האזהרה, הסירו מעליכם את האפוד הזוהר וסעו בבטחה ובזהירות.

רגע.... 
במזל טוב החלפתם צמיג. אך ישנו דבר אחד חשוב אחרון שתצטרכו עוד לעשות. גשו במידי באותה נסיעה לאחד מאותם אזורי שירות לתיקון צמיגים הקרובים ביותר אליכם, בין אם אתם נמצאים באזור המרכז ואתם צריכים מוסך בתל אביב או בין אם אתם ברמת הגולן ואתם צריכים מוסך בקצרין לצרכי תיקון או החלפה של הצמיג התקול והשבת הגלגל הרזרבי למקומו.

logo בניית אתרים