אודות  צמיג פלוס  /     שאלות ותשובות       איתור מידות       מאמרים     /   מדיניות משלוחים    /    שירות לקוחות    


חנות הצמיגים הגדולה בישראל מהיבואן לצרכן  
שאל את אחד הנציגים שלנו על המבצע לסט צמיגים 
   לווצאפ ישיר 0543112348
      

צמיגים קונים באינטרנט קל ופשוט !
המחיר כולל מע"מ הרכבה ואיזון 

 צמיגים קונים באנטרנט 
  צלצלו עכשיו !!!
  077-6707490  
מעל 100 מרכזי התקנה בכל הארץ    


איך תזהו צמיג שחוק?

מומלץ לבדוק אתה צמיגים אחת לחודש כדי לאתר נזקים נראים לעין ושחיקה מוגברת. ישנן שתי דרכים לקבועה אם הצמיג שחוק:

1. לחפש פסי שחיקה
פסי שחיקה הינם פסיגומי שמופיעים בחריצים לאורך מדרס הצמיג. כשפסי השחיקה נמצאים באותו גובה כמו עומקהמדרס, וניתן לראות אותם – זה הזמן להחליף את הצמיג.

2. כאשר עומק המדרס הינו 2 מ"מ ומטה.


מהו גודל הצמיג שלך?

אם תדע מה גודל הצמיג שלך תוכל לחסוך לעצמך זמן בתקריה ולבצע רכישה מושכלת. גודל הצמיג המקורי רשום במדריך למשתמש או על המדבקה שבמשקוף דלת הנהג, דלת תא הכפפות או על מכסה מכל הדלק. אתה גם יכול לבדוק את הרישום בדופן הצמיג הנוכחי שלך. אם אתה מעוניין בגודל צמיג שונה מגודל הצמיג המקורי של הרכב, או שאתה מעוניין לשדרג את הצמיגים שלך – מומלץ להיוועץ בבעל מקצוע.

מהו סוג הצמיג שלך?

כנראה שאחת השאלות שהצמיגאי ישאל אותך תהיה "מה סוג הצמיג שאתה מחפש?" הכי חשוב הוא שהצמיגים החדשים שלך יתאימו לצרכיך. לפני שאתה ניגש לצמיגאי, חשוב על תנאי הקיצון שאתה צפוי לנהוג בהם. איזה קריטריון ביצועים אתה מחפש? למשל, האם אחיזת כביש בכביש רטוב חשובה לך יותר מיכולות פנייה בכביש יבש? ככל שתמסור יותר מידע לסוחר, תקבל צמיג שיתאים יותר לצרכיך.

מה כדאי לדעת בטרם החלפת צמיגים?

אם אתה צריך לרכוש רק שני צמיגים חדשים, התעקש שהם יותקנו בסרן האחורי ברכבך. לצמיגים חדשים אחיזה טובה יותר בכביש, וכששני הצמיגים החדשים מותקנים מאחורה, הם יעזרו להקטין אתה פוטנציאל של הרכב "לזרוק" את חלקו האחורי או להיכנס למצב של החלקה בתנאי רטיבות.

כיצד עלי לתחזק את הצמיגים שלי?

תחזוקת צמיג תקינה ונאותה הינה הכרחית לביצועי הרכב ולביטחון הנהיגה. שמור על לחץ אוויר תקין בהתאם להוראות יצרן הרכב, תכנן מראש החלפה בין הצמיגים ומדוד את עומק החריצים של סוליית הצמיג. פשוט זכור לנפח, להחליף ולמדוד!

מהי חשיבות שלשמירת לחץ ניפוח תקין?

הגורם הבולט ביותר לנזק לצמיגים הוא ניפוח שגוי. הצמיגים שלך מאבדים לחץ עם הזמן, מה שגורם ללחץ נמוך,לשחיקה מוקדמת ולא סדירה של הסוליה ולצריכת דלק מוגברת. בנוסף, הצמיגים לא יכולים לתת את הביצועים המיטביים ללא לחץ אוויר תקין.

● מדוע צמיגים מאבדים לחץ אוויר?
צמיגים יכולים לאבד 1PSI בחודש בתנאים רגילים. בנוסף, לחץ האויר יורד בכ 1PSIעל כל ירידה של כ- 5.5°c בטמפרטורה החיצונית.

● מציאת לחץ האוויר הנכון
חפש את לחץ האוויר המומלץ על ידי היצרן הרשום במדבקת משקוף דלת הנהג או במדריך המשתמש של הרכב. יש חשיבות לוודא כי לחץ האוויר בצמיגים תואם את הלחץ המומלץ. לדוגמה, צמיג יכול להיות בחוסר של 10 PSI ולא תוכלו להבחין בכך במבט. יש להסתמך רק על בדיקה של מתקן ניפוח מהימן

● בדיקה חודשית
רצוי לבדוק את לחץ האוויר כאשר הצמיגים קרים.נסיעה מחממת את הצמיגים, מעלה את לחץ האוויר וגורמת למדידה שגויה.

עמידה בתקנים – מדוע?

כאשר בוחרים למשל שירותי השכרה, קניית רכב או כל דבר אחר, הכלי תחבורה אשר עומד בתקנים אוכל להיות האמצעי שלכם להעביר פריטים ממקום למקום ולנסוע ממקום למקום וזאת מבלי חשש שמא הם יפגעו במהלך הדרך. הרי כיום ישנן לא מעט משאיות ומכוניות למשל אשר לא עושות עבודתן בצורה נאמנה וזאת ניתן לראות בעצם כל יום בכביש.


כאשר מחפשים אחר שירותי השכרת משאיות או קניית רכב יהיה חשוב שתבחרו אך ורק בכלי אשר יהיה מתאימה באופן מדויק לצרכים שלכם והצמיגים יהיו תקינים וזאת אם יש לכם עניין להיות במצב לפיו אידאלי. הרי זו תהיה הדרך הבטוחה מצדכם לנסוע בצורה תקינה וללא שום קושי בדרך. אז שימו לב כי אתם בוחרים ובודקים נכון וזאת כאשר אתם מחפשים אחר האופציה הטובה ביותר שתעמוד מולכם כדי לשמור על החיים שלכם ושל אחרים.

האם נחוץ לבצע תחלופה בין הצמיגים?

מומלץ לבצע החלפה בין הצמיגים (בין הקדמיים והאחוריים)כל 8,000 – 13,000 ק"מ או אף לעיתים תכופות יותר אם רוב הנהיגה שלך מתבצעת בדרך עירונית או אם קיימת הנעה קדמית ברכבך.

בדיקה ויזואלית

הנך יכול למנוע נזק  מיותר על ידי הכרת הצמיגים שלך. כשאתה נכנס ויוצא מהרכב, תן מבט קצר בצמיגים, הכרת הצמיגים תקל עליך לזהות בעיות.

אתה צריך גם להקשיב לצמיגים שלך

כשאתה מבצע פנייה במהירויות רגילות, האם נשמע קול חריקה? אם כן, חסר אוויר בצמיג אחד או יותר.בנוסף, שים לב לתחושה ברכב כאשר אתה מסובב את ההגה. שינויים עשויים להיות תוצאה שלבעיות צמיגים ויש לתת על כך את הדעת.
logo בניית אתרים